2013' Audi Q7 photo #1
2013' Audi Q7 photo #2
2013' Audi Q7 photo #3
2013' Audi Q7 photo #4
2013' Audi Q7 photo #5
2013' Audi Q7 photo #6
6 foto

2013' Audi Q7

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€14,000
Publikuar 25 Mars 2024ID: KPeHFB

Information from the owner

Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 120000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2013' Audi Q7

Shitet Audi Q7 i vitit 2013 me motor 3.0 TFSI benzine ne super gjendje. Makina ka cdo sherbim,vaj filtra+goma te reja. E pershtashme per impiant gazi 100%
Eshte super full,sedile ngrohje ftohje para mbrapa/elektrike/fryrje +shfryrje dhe memorie. Navi i madh ,sistem muzike BOSE,bluetooth,karte memorie,busull te pasqyra,lane assist,drive assist,sensor parkimi,kamer pakimi, panoram me 2 baxha, 7 vendshe,perde origjinale,xhama te zinj origjinal,start stop,keyless go etj. Makina eshte super full per kete model. Mund ta kontrolloni ku te deshironi.. 129000 km me garanci..
* VETEM SHITET, NUK NDERROHET*
Cmimi 14000 euro

Support Ukraine