Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2013' Audi Q7

€19,999
2013' Audi Q7 photo #1
2013' Audi Q7 photo #2
2013' Audi Q7 photo #3
2013' Audi Q7 photo #4
2013' Audi Q7 photo #5
2013' Audi Q7 photo #6
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

AUDI Q7 3x S-LINE
3.0 Diesel motorr model i ri 245HP SI I PORSCHE CAYENNE
VITI PRODHIMIT 2013
7 Vendeshe
160000KM TE CERTEFIKUARA TEK AUDI ME LIBRA SHERBIMESH
KAMBIO AUTOMATIKE MODEL I RI 9G (8+1marshe)
Marsha ne timon F1
Full panoramike
Sistem audio BOSE
FENER DHE STOPA FULL LED
SENSORE PARKIMI PARA DHE PAS
Xhama te zi origjinal
Sendile me ngrohje ftohje para
Sendile me ngrohje pas
Start/Stop engine (ndizet/fiket pa celes)
Keyles go (hapet/mbyllet me shenje gishti)
Kompiuter Bordi
Komanda ne timon
Tempomat Shpejtesie
Klimatronic AC Bizonale
Pasqyra avtiverbuese me ngrohje & palosje
Xham i pare me rezistence
TAPICERI SHUME E PASTER
TAVAN I ZI
SEDILJE ME FRYRJE ELEKTRIKE
TIMON me ngrohje MULTIFUNKSIONAL
NAVIGATOR CD/DVD PLAYER - AUX-BAGAZHIER
2 MEMORY CARD SLOT
SENSOR DRITE
SENSOR SHIU
Dogane e paguar24/01/2023
Targuar 25/01/2023
Cmimi:19900€ (ME NDERRIM 22000€)

  • 067Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 19 Prill 2023
Support Ukraine