Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Audi Q7

€16,900
6 foto
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet/Nderrohet Audi Q7 S-line 3.0 nafte viti 2012.
Full opsion:
Fenere me LED Xenon/Bixenon.
Jastek ajri me pozicione Comfort, Dynamic dhe Offroad.
Sedilje ngrohje/ftohje, Ngrohje pas
Timon S-Line me levizje elektrik dhe me ngrohje.
Disponon 5 Celesa(2 me pult,3 manual)
Blind spot assist
Keyless entry/Keyless Go.
Navigator i madh
Kamer parkimi.
Sensor parkimi.
Baxha panoramike.
7-vendeshe.
Ganxhe Rimorkio.
Bagazhi me mbyllje me buton
Buton ne bagazh per uljen e jastekve te ajrit pas, edhe shum opsione te tjera
Makina eshte me dogane te paguar, ne gjendje shum te mire, vaj filtra sapo nderruar.
Mundesi nderrimi
Cmimi 16900€
Cel/Whatsapp

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 8 Janar 2023
Support Ukraine