2011' Audi Q7 photo #1
2011' Audi Q7 photo #2
2011' Audi Q7 photo #3
2011' Audi Q7 photo #4
2011' Audi Q7 photo #5
2011' Audi Q7 photo #6
6 foto

2011' Audi Q7

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€11,700
Publikuar 12 Maj 2024ID: jWDDat

Information from the owner

Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2011' Audi Q7

✅ Viti: 2011
✅ Motor 3.0 TDI
✅ Kambio: Automatike
✅ 237.000 KM
✅ Full Tavan Xhami Panorama
✅ 7 Ulese
✅ Keyless GO
✅ Start-Stop
✅ Kamera Parkimi
✅ Sensor Parkimi
✅ Sensor Dritash dhe Shiu
✅ Fener dhe Stopa LED FULL
✅ Pasqyra me Palosje & Ngrohje
❇️ Makina eshte full opsion ne gjendje te shkelqyer, e gatshme per cdo lloj prove dhe kontrolli ku te deshironi!
👉 Cmimi 11 700€ ( i diskutushem )

Support Ukraine