Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Audi Q7

€15,000
2011' Audi Q7 photo #1
2011' Audi Q7 photo #2
2011' Audi Q7 photo #3
2011' Audi Q7 photo #4
2011' Audi Q7 photo #5
2011' Audi Q7 photo #6
6 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Audi Q7 3.0 TDI Premium Plus
âś…Transmisioni: Automatike
âś…Karburanti: Nafte
âś…Kilometra: 195,000 km ( Origjinale me Garanci )
âś…Viti i prodhimit: 12/2011
âś…Full Panoramike
âś…Disqe alumini origjinal
âś…Sallon lekure
âś…Sendilje me ngrohje para / pas + komande + memorje + fryrje
âś…Klima pas
âś…Muzika Bose
âś…Sensor parkimi para / pas + kamer parkimi origjinale
âś…Fener Led
âś…Stopa Led
âś…Xenon/BiXenon origjinale
âś…Xhama te zinj + perde originale
âś…Komanda ne timon (butona)
âś…Pasqyra me palosje
âś…AdBlue
âś…Pilot automat
âś…Pa taks luksi
âś…6+1 Vende
✅Cmimi: 15,000€ i diskutueshem
âś…Audio
âś…Mp4
âś…Aux
âś…USB
âś…CD
âś…Radio
âś…Xhama elektrik
âś…ABS
âś…Klima
âś…Sistem alarmi
âś…Airbag
âś…Mbyllje qendrore
Makina eshte e sapoardhur, me dogane te paguar gati per targa.
Te gjitha sherbimet e kryera, makina nuk ka nevoje per asnje sherbim.
Disqe alumini origjinale, 4 goma Bridgestone ne gjendje shume te mira.
Ne gjendje perfekte, e paster si brenda dhe jashte.
Per me shume informacion na kontaktoni ne:

📨Instagram: Autoclass.albania
📨Facebook: Auto Class Albania
đź“ŤFier, Albania

  • 068Tregoni telefonin
  • Fier
  • 12 Tetor 2023
Support Ukraine