Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Audi Q7

€9,200
4 foto
I skaduar
3 muaj më parë
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Makina eshte ne super gjendje dhe nuk ka nevoje per asnje nje cent!te gjitha sherbimet e bera ne kohe se fundmi vaj filtra te ardhura nga jasht si dhe 4 goma mischelin me vler 1300 euro!!eshte super full per llojin e vet posedon disqe r20 + 4 disqe me goma dimri sallon ngjyre bezhe ambient light fabrike full panoramik kamera parkimi blind spot assist 7 vendeshe audi mmi system etj etj!eshte me amortizator jo me jastek.makina nuk ka gervishtjen me te vogel si brenda dhe jasht e mbajtur per qejf makin garazhi.me pak fjal mjeti nuk ka nevoje per reklam flet vet!me garanci!!cmim pak i diskutueshem!!mundesi nderimi!!tel /

Support Ukraine