2016' Audi Q5 photo #1
2016' Audi Q5 photo #2
2016' Audi Q5 photo #3
2016' Audi Q5 photo #4
2016' Audi Q5 photo #5
2016' Audi Q5 photo #6
6 foto

2016' Audi Q5

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€14,800
Publikuar 16 Prill 2024ID: WxkjgU

Information from the owner

Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 8 vjet
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2016' Audi Q5

🔱 Audi Q5 🔱
🔹️Forca mottorrike 》 2.0
🔹️Lloji i kambjos 》 Automatike
🔹️Karburanti 》Benzine
🔹️Viti i prodhimit 》 2016
🔹️Cmimi 》14.800€

🔹️Pershkrimi 》Audi Q5 Premium Look S-Line, motorr 2.0, teper ekonomike por konvertohet edhe 100% gaz. Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe estetike 156.000 kilometra. Makina eshte e sapoardhur me dogane te paguar, e patarguar.
💠

Support Ukraine