2016' Audi Q5 photo #1
2016' Audi Q5 photo #2
2016' Audi Q5 photo #3
2016' Audi Q5 photo #4
2016' Audi Q5 photo #5
2016' Audi Q5 photo #6
6 foto

2016' Audi Q5

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€22,000
Publikuar 31 Tetor 2023
Përditësuar 7 Korrik 2024
ID: KOSsrV

Information from the owner

Mosha: 8 vjet
Kilometrazhi: 130000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2016' Audi Q5

AUDI Q5 3.0 TDI S-LINE PANORAMA Quattro
- KEYLESS-GO
-FULL OPSIONAL
-VITI 2015
-139.000Km (100% ORIGJINALE)
-QUATTRO (4x4)
-MOTORR 3.0 TDI MODEL (PA TAKSE LUKSI)
-FABRIKE INDIVIDUAL
-SPORTPAKET
-Kambio AUTOMATIKE -TIPTRONIC,
-SPEED LIMIT ASSIST
-NAVIGATOR -DVD- CD ROM-USB-AUX-SD CARD-MP3 RADIO FM/AM
-SISTEM AUDIO BANG&LUFSEN
-KEYLESS GO PACKET( HAPJE, MBYLLJE DHE NDEZJE ME GISHT)
-Tapiceri SPORTPAKET LEKURE NAPE "INDIVIDUAL S- LINE" E kombinuar me rimeso ne pjeset e tapicerise,
- SEDILJET ME NGROHJE PARA+ MEMORY
-KLIMA ME 4 ZONA( SHOFERI+PASAGJERI+ PASAGJERET MBRAPA)
-SENSORE PARKIMI Audi
-SENSORE SHIU & SENSORE DRITE
-XHAMA TE ZINJ ORIGJINIALE AUDI
-BLIND SPOT KUR KE MAKINA AFER đŸ”ș
-Goma të sapovendosura
-Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet
- SIGURACION FULL KASKO PER 1 VIT
*E MBAJTUR NE GARAZH
MAKINE PERSONALE JO TREGTARI
*cmimi i diskutueshem**

Support Ukraine