2015' Audi Q5 photo #1
2015' Audi Q5 photo #2
2015' Audi Q5 photo #3
2015' Audi Q5 photo #4
2015' Audi Q5 photo #5
2015' Audi Q5 photo #6
6 foto

2015' Audi Q5

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€17,500
Publikuar 27 Maj 2024ID: TkYOXE

Information from the owner

Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 140000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2015' Audi Q5

AUDI Q5 3.0 45TDI 3xS-LINE PANORAMA quattro EXECUTIVE KEYLESS-GO FULL OPTIONS
-FULL OPSIONAL 3xS-LINE INTERIOR & EXTERIOR
-VITI 2015
-QUATTRO (4x4)
-141.000 Km ORIGJINALE AUDI
-MOTORR 3.0 TDI (PA TAKSE LUKSI)
-FABRIKE INDIVIDUAL 3xS-Line
-SPORTPAKET
-Kambio AUTOMATIKE -TIPTRONIC,
-SPEED LIMIT ASSIST
-TIMON S-Line + F1 (MARSHE NE TIMON)
-NAVIGATOR -DVD- CD ROM-USB-AUX-SD CARD-MP3 RADIO FM/AM
-SISTEM AUDIO* BANG & OLUFSEN*🔊
-KEYLESS GO PACKET( HAPJE, MBYLLJE DHE NDEZJE ME GISHT)
-Tapiceri SPORTPAKET LEKURE NAPE "INDIVIDUAL S- LINE" E kombinuar me rimeso ne pjeset e tapicerise,
- SEDILJET ME NGROHJE PARA+ MEMORY
-SEDILJET ME NGROHJE MBRAPA
-SEDILJET E PARA ME FTOFJE đŸ””đŸ””đŸ””
-KLIMA ME 4 ZONA( SHOFERI+PASAGJERI+ PASAGJERET MBRAPA)
-SENSORE PARKIMI Audi
-KAMERA PARKIMI 360* grade
-SENSORE SHIU & SENSORE DRITE
-XHAMA TE ZINJ ORIGJINIALE AUDI
-XHAMAT FOTOCHROMATIC
-Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik +Xhama pasqyre Fotochromatic
-FENERE FULL LED BI-XENON ORIGJINAL INTELLIGENT LED& ULJE-NGRITJE E NDRICIMIT SIPAS TERRENIT
-Disqe alumini 20 inches te Markes `` AUDI S-LINE"
-Goma të sapovendosura
-Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet
-E SAPOARDHUR

Support Ukraine