2014' Audi Q5 photo #1
2014' Audi Q5 photo #2
2014' Audi Q5 photo #3
2014' Audi Q5 photo #4
2014' Audi Q5 photo #5
2014' Audi Q5 photo #6
6 foto

2014' Audi Q5

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€21,400
Publikuar 7 Prill 2024ID: aPaitK

Information from the owner

Trupi: Makinë me bagazh me derë
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2014' Audi Q5

SQ5 fabrike,sensor parkimi para mbrapa, kamer parkimi, sindilie me ngrohje dhe memorie, panoram,fener seno/bixseno, cruise control, bluetooth, aux, navi, bagazh elektrik, sistem audio shume te mire.Sherbime te sapo kryera vaj filtra.Goma 80% te reja.

Support Ukraine