Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2014' Audi Q5

€14,700
2014' Audi Q5 photo #1
2014' Audi Q5 photo #2
2014' Audi Q5 photo #3
2014' Audi Q5 photo #4
2014' Audi Q5 photo #5
2014' Audi Q5 photo #6
6 foto
Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

AUDI Q5 PRESTIGE
•Viti 2014
• Kilometra 227,000(Te certifikuara tek Audi )
•Motorr (2.0 cc,Benzine,225 kuaj fuqi,e konvertueshme me impiant gazi)
• Quattro (Sistem 4x4)
•Prestige Edition
•Start/Stop(Ndizet dhe fiket me buton)
•Dy çelësa
•Keyless(Hapje,mbyllje dhe ndezje,fikje pa vendosur çelësin në kuadër)
•Pilot automatik (Komandohet shpejtesia sipas deshires)
•Timon multifunksional
•Kambio 8G Tronic D/S
•Sensor parkimi para dhe mbrapa
•Fenere full led(Drita Xenon inteligjente,shkojne sipas drejtimit te makines)
•Sensor shiu
•Sedilje me ngrohje + memorie me tre pozicione para & sedilje me ngrohje mbrapa)
•Klima me dy zona komandimi
•Tavan panoramik
•Sistem audio Audi Multimedia
•Bagazh elektrik(hapje dhe mbyllje me buton me tre komanda te ndryshme)
•Blind Spot Assist ( Sinjalizues ne skajet e pasqyrave )
•Xhama te zinj
•Pasqyra me palosje dhe me ndricim
ÇMIMI 14,700 EURO
(NUK NDËRROHET)
Në çmim perfshihen⬇️
✔️Siguracion i paguar i vlefshem per një vit
✔️Targat
✔️Taksat të vlefshme për një vit
✔️Çertifikata e kontrollit teknik
✔️Vaj dhe filtra

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 20 Nëntor 2023
Support Ukraine