Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2014' Audi Q5

€15,000
2014' Audi Q5 photo #1
2014' Audi Q5 photo #2
2014' Audi Q5 photo #3
2014' Audi Q5 photo #4
2014' Audi Q5 photo #5
2014' Audi Q5 photo #6
6 foto
Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Shitet Audi 2.0 TFSI Quattro S-Line full Options . Viti 2014
-Kambio-automat
-Motorr 2.0 benzin TFSI ( i pershtatshem -100% me gaz )
-Kilometra- 210 mij te certifikuara
-Full panorama
-look S-line brenda dhe jashte
-Sendilje me ngrohje , memorie , fryrje cfryrje , elektrike etj .
-bagazh hapje mbyllje me buton
-Sensor parkimi .
-Pilot automatik , limitator shpejtsie
-CD,Mempory Card , Bluetooth
-Dritat led xenon bi xenon , stopa led
-Goma te reja .
-Sallon lekure ngjyre kafe i paster.
-Bagazhi hapje dhe mbyllje me buton
-xhama te zinj origjinal .
-Makina eshte ne gjendje shum te mire , letrat e paguara per 1 vit .
Cmimi : 15.000€

  • 069Tregoni telefonin
  • Elbasan
  • 9 Nëntor 2023
Support Ukraine