2013' Audi Q5 photo #1
2013' Audi Q5 photo #2
2013' Audi Q5 photo #3
2013' Audi Q5 photo #4
2013' Audi Q5 photo #5
2013' Audi Q5 photo #6
6 foto

2013' Audi Q5

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€16,500
Publikuar 12 Maj 2024ID: u8V214

Information from the owner

Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 140000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2013' Audi Q5

SHITET↩️
ℹ️ AUDI Q5 2.0 TDI QUATTRO
ℹ️VITI 2013
ℹ️Forca motorike :2.0 (tdi)
ℹ️Dogane e Paguar
ℹ️145.000KM (ORGJINALE ME GARANCI)
📂Opsione Shtese:
▪️Ndezje me Buton Start-Stop⁣⁣
▪️Tavan Xhami⁣⁣
▪️Sallon Lekure Gjendje Perfekte
▪️Sendiljet Para Elektrike + Ngrohje
▪️Sendiljet Para me Suport Trupi
▪️Sendiljet me Memorie
▪️Audi Drive Select
▪️Sensor Parkimi
▪️Kamera Parkimi
▪️Eco AutoStart-Stop (fiket ne semafor)
▪️Sistem Navigimi⁣⁣
▪️Kompjuter Bordi⁣⁣⁣
▪️Kroskot me Ekran Digital
▪️Komanda ne Timon
▪️Pasqyra me Palosje
▪️Sensor Dritash
▪️Sensor Shiu
▪️Cruise Control
▪️Limitor Shpejtesie
▪️Stopa LED
▪️Klima 4 Zona⁣⁣
▪️ESP / ABS
▪️Xhama te Zinj
▪️Dhe shume opsione te tjera...
ℹ️ MAKINA ESHTE ME DOGANE TE PAGUAR DHE ÇDO SHERBIM TE KRYER & E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE TE MEKANIKU JUAJ I BESUAR
Çmimi:i diskutushem
Per me shume info :

✅ @ermeliauto ( Instagram )
ERMELI AUTO ( Facebook )
www.ermeliauto.com

Support Ukraine