2013' Audi Q5 photo #1
2013' Audi Q5 photo #2
2013' Audi Q5 photo #3
2013' Audi Q5 photo #4
2013' Audi Q5 photo #5
2013' Audi Q5 photo #6
6 foto

2013' Audi Q5

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€11,500
Publikuar 15 Maj 2024ID: Sew1pu

Information from the owner

Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2013' Audi Q5

Audi Q5 viti 2013 2.0 benzine Quattro kamio automat 174.000 km originale Keyless Go hapje-mbylije e makines me celes ne xhep dhe (Start-Stop) ndezje fikje pa perdorur celsin pilot automatik tavan hami kamer parkimi sedilje lekure ngjyr bezh elektrike + memorie sedilje para me ngrohje komanda ne timon kompjuter bordi sistem navigimi radio cd bluetooth sensor parkimi para mbrapa Pasqyra me palosje tener dhe stopa led. Makina eshte e sapoardhur nga amerika me dogan te paguar ne giendje perfekte motorrike dhe xhenerike

Support Ukraine