2013' Audi Q5 photo #1
2013' Audi Q5 photo #2
2013' Audi Q5 photo #3
2013' Audi Q5 photo #4
2013' Audi Q5 photo #5
2013' Audi Q5 photo #6
6 foto

2013' Audi Q5

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€15,700
Publikuar 22 Prill 2024ID: Mgkgoy

Information from the owner

Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 95000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2013' Audi Q5

Shitet Audi Q5 motorri 2.0 karburanti disel shume ekonomik me 99 mij klm viti prodhimit 2013 makina eshte full opsione tavan panoramik me hapje start stop (ndezje me buton ) eco fiket ndizet ne semafor autohold i mban vete frenat shtypur kur makina ndalon sedilje lekure me ngrohje + memory klimatronik tharje xhamash para mbrapa kasetofoni navi multifunksional bluetooth cd etj sensore parkimo dritash shiu kamera parkimi timon tresh model 2015 me marrshe F1 komanda ne timon gaz dore stopat full led ndricimi bixeno + drita mjegulle pasqyrat elektrike me palosjo automatike + tharje mbyllje hapje e makines me prekje disqe 19 alumini gomat 90 e paisur me dy celsa makina eshte e paster brenda dhe jashe dogana e paguar e gatshme per cdo prove

Support Ukraine