Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2013' Audi Q5

€19,500
7 foto
Trupi: SUV
Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 201000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

Shitet ⤵️
✔ Marka,Modeli: Audi Q5 2.0 TDI Quattro
✔ Viti: 2013
✔ Kambjo: Automat
✔ Lenda Djegese: Diesel
✔ Targa: Dogan e paguar
✔ Km: 201.000
✔ Ngjyra: Gri
✔ Opsionet shtese: S Line, Start Stop, Keyless Go, Eco, Sensor dhe kamera parkimi, Premium Version, 2 celsa, Sedilje lekure, elektrike dhe me ngrohje, Pasqyra elektrike Panorama, Navi, Bluetooth, CD, Aux, Ne super gjendje etj.
✔ Vendodhja: Autostrada Tirane-Durres Marikaj
✔ Cmimi: 19.500€ (i diskutueshem)
✔ Telefon: +355692497771

  • 069Tregoni telefonin
  • NRG Motors
  • Durrës
  • 1 Shtator 2022
Support Ukraine