Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Audi Q5

€11,000
2012' Audi Q5 photo #1
2012' Audi Q5 photo #2
2012' Audi Q5 photo #3
2012' Audi Q5 photo #4
2012' Audi Q5 photo #5
2012' Audi Q5 photo #6
6 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Shitet/nderrohet
Letrat te sapo bera, siguracion deri ne shkurt 2024 kolaudim deri ne shkurt 2025.
2.0 TFSI benzine viti 2012 me 215.300 km orgjinale me drejt kontrolli tek mekaniku juaj i besuar.
Motorrin e ka te paster makina esht super e paster brenda dhe jasht, punimin e ka perfekt dhe ska nevoj per asnje sherbim.
Makine personale!
Disa nga opsionet:
Goma te reja 90% michelin
Bateri e re
Automat 8 Marsha
Sallon lekure super i paster
komanda ne timon
Xhama te zinj orgjinal mbapa
Sensor Parkimi mbrapa
Sensor Shiu
Sensor Dritash
Mbyllje Qendrore
Navigator i madh bluetooth/aux/cd/cardSD
Pilot automatik
sediljet me ngrohje
clima
frigorifer ne kroskot
Çmimi 11.000€

Support Ukraine