2011' Audi Q5 photo #1
2011' Audi Q5 photo #2
2011' Audi Q5 photo #3
2011' Audi Q5 photo #4
2011' Audi Q5 photo #5
2011' Audi Q5 photo #6
6 foto

2011' Audi Q5

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€8,500
Publikuar 1 Qershor 2024ID: jI4W7f

Information from the owner

Trupi: Makinë me bagazh me derë
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2011' Audi Q5

Audi Q5 S-Line 2.0 Benzine
💶Cmimi : 8500€ OKAZION

- Viti 2011-2012
- 2.0 Benzine ( Behet me gaz )
- Automat
- 198.000 km me te drejte kontrolli
- Tavan panoramik
- Quattro
- Blindspot
- AutoHold
- Start/Stop
- Keyless Go
- Sensor parkimi para dhe pas
- Kamer parkimi
- Sensor shiu
- Sensor dritash
- Pilot automatik
- Bagazh me hapje mbyllje me buton
- Pasqyra me palosje
- Fener/Stopa Full Led
- Xhama te zinj origjinal
- Tapiceri kafe shume e paster
- Sedilje elektrike me ngrohje
- Sedilje me memorie
- Navigator
- Sistem Audio BANG & OLUFSEN
- CD / Bluetooth / SD / AUX
MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE, PA PASUR NEVOJE PER ASNJE SHERBIM. E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE TEK MEKANIKU I BESUAR.
💶 8500€ OKAZION

Support Ukraine