Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Audi Q5

€10,700
2011' Audi Q5 photo #1
2011' Audi Q5 photo #2
2011' Audi Q5 photo #3
2011' Audi Q5 photo #4
2011' Audi Q5 photo #5
2011' Audi Q5 photo #6
6 foto
I skaduar
1 vit më parë
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 15000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Audi Q5 premium plus Quattro
Cilindrratet e motorrit 1984 CC
Kaburanti Benzinn
Trransmisjoni 4/4
kilometrrat 168 mije me garanci mund ta kontrrolloni dhe tek Koncesionari i Audit
Kamja Automatike
Kataliti euro 5
Konsumi per 100 Kilometra 7.3 Litra
Konsumi per 100 Kilometra 8.5 Litra
Konsumi per 100 Kilometra 9.8 Litra
Opsionet
1 celes
drritat led para mbrapa
drrita anti mjegulle
tavani panoramik+hapje mbyllje
xhamat e zij nga fabrika
pasqyrat elektronike+hapje mbyllje
bagazhi hapet mbyllet me buton
kondicione dual klima
sindilet me ngrohje+memorie+fryhje shfryhje
sistemi audio audio flesh+blututh+cd mp3+aux+radio
Makines sapo ju ka bere servis si vaj filtra motorri origjinale te audit+tambure ferrota te reja+gomina te rej dhe nuk ka nevoj per asilloj sherbimi nga ana juaj
Makina eshte targuar per ere te pare ne Shqiperi me date 24-01-2023
dhe i ka te vlefshm deri me dat 24-01-2024
Cmimi 10700 Euro i diskutueshem
Nr cel 0685360006

Support Ukraine