Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Audi Q5

€11,900
6 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 15000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Audi Q5-2.0 Quatrro Premium Plus
Viti 2011
Cilindrratet e motorrit 1984 CC
Kilometrrat 168 mije me garanci
Kaburanti Benzin
Fuqia motorrike 155 KW
Fuqia motorrike 211 HP
Kamja Automatike
Kataliti Euro 5
Konsumi per 100 kilometra 8.5 Litra
Konsumi per 100 kilometra 10.4 Litra
Konsumi per 100 kilometra 7.3 Litra
Opsionet
1 celes
Drritat Led para mbrapa
Drrita anti mjegulle
Tavani panoramik
Xhamat e zij nga fabrika
Pasqyrat elektrronike
Bagazhi hapet mbyllet me buton
Kondicioner dual klima
Sindilet me ngrohjre+ memorie+ fryhje shfryhje
Sistemi audio flesh,blututh,cd mp3,radio,aux
Makina eshte me dogane te paguar
Makines sapo ju ka ber servis.Vaj filtra motorri origjinale te audit,tambure ferrota te reja para mbrapa,dhe gominat e reja,makina esht ne gjendje shum te mire pothuaj si e re.
Cmimi 11900 Euro+targat siguracjon kualidim noteri nga ana ime diten e blerjes

  • 068Tregoni telefonin
  • Elbasan
  • 18 Janar 2023
Support Ukraine