2011' Audi Q5 photo #1
2011' Audi Q5 photo #2
2011' Audi Q5 photo #3
2011' Audi Q5 photo #4
2011' Audi Q5 photo #5
2011' Audi Q5 photo #6
6 foto

2011' Audi Q5

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€11,000
Publikuar 4 Korrik 2024ID: 2qQJiP

Information from the owner

Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2011' Audi Q5

Audi q5 2.0tdi quattro, viti 2011, km 192000, kambio automat, tapiceri lekure elektike/ngrohje/fryrje/cfryrje, tavan full panoramik, komanda ne timon+regjister, navi i madh, kamera parkini, klima tronic, xhama elektrik, pasqyra elektrike/ngrohje/palosje, sensor dritash/shiu, sensor parkimi para/mbrapa, fener inteligjent xeno/matrix, vaj e filtra motorri dhe vaj kambio te sapo nderruara, bateri e re me 1 vit garanci.

Support Ukraine