Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Audi Q5

€11,400
2010' Audi Q5 photo #1
2010' Audi Q5 photo #2
2010' Audi Q5 photo #3
2010' Audi Q5 photo #4
2010' Audi Q5 photo #5
2010' Audi Q5 photo #6
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shes Audi Q5 me motor 2.0 nafte, kambjo automatike .dogane e paguar .ngjyre gri .viti 10.11.2010 .
Makina ka :
Klima
Navigator te madh
Android
2 celesa
Hapje - mbyllje me pult
ABS
Air Bag
4 Xhamat elektrik
Pasqyra elektrike dhe palosje
Sinjale ne pasqyre
Disqe alumini origjinal
Goma te reja
Xhama te zinj
Komanda ne timon
4x4
Sallon shum te paster
226800 KM Origjinale
Makina eshte e paster e mirembajtur dhe ne gjendje shume te mire motorrike, xhenerike dhe estetike.
Gati per cdo lloj prove dhe kontrolli me mekanik
Cmimi 11400 euro eshte i diskutueshem

  • 068Tregoni telefonin
  • Lushnjë
  • 26 Tetor 2023
Support Ukraine