2010' Audi Q5 photo #1
2010' Audi Q5 photo #2
2010' Audi Q5 photo #3
2010' Audi Q5 photo #4
2010' Audi Q5 photo #5
2010' Audi Q5 photo #6
6 foto

2010' Audi Q5

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€9,450
Publikuar 29 Mars 2024ID: UQ2339
  • Fier
  • 069Tregoni telefonin

Information from the owner

Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Komente të shitësit rreth 2010' Audi Q5

Shes q5 2.0 tfsi shqeto benzin por qe mban dhe impjant gazi, me liber sherbimesh te servis toni ne levan, kit zinxhiri me vler 700 euro+ sistemin e frenimit pasyra frenash taketa nofulla +ABS te gjitha te reja me vler 1000 euro esht me kilometra origjinale esht super e mbajtur dhe e shes per arsyeje mos perdorimi se kam 3 makina, nuk harxhon vaj fare motorri, dhe esht ne super gjendje madje ju jap garanci per mos harxhimin e vajit, makina esht e mbajtur ne garazh

Support Ukraine