Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Audi Q5

€15,800
2010' Audi Q5 photo #1
2010' Audi Q5 photo #2
2010' Audi Q5 photo #3
2010' Audi Q5 photo #4
2010' Audi Q5 photo #5
2010' Audi Q5 photo #6
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Audi Q5 S-Line 🇨🇭🇨🇭
Viti: 10/2010
Karburanti: 3.0 nafte
245 kuaj 🐎🐎
Km: 178.580
Makina eshte e ardhur nga Zvicra, me letra te sapo prera, disje 20’ S-line, goma 90% 4 stinet, tavan panoramik, kamera parkimi, sensor para&mbrapa, harta e axhornuar 2022, pilot automatik, sedilje me ngrohje, klima me dy zona, F1 ne timon, Aux, Usb, Kartmemorie, Bt, sedilje para me ngrohje, fryrje cfryrje me buton, sedilje me memorje 1,2,3 makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, cmimi i diskutueshem!

  • 069Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 5 Shtator 2023
Support Ukraine