Shto te të preferuarat

2009' Audi Q5

€14,500
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2009 Audi Q5 në Tiranë, Shqipëri
  • 2009 Audi Q5 në Tiranë, Shqipëri
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 177000 km
Zhvendosje: 2000 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Audi Q5 S-line Motorr 2.0 Tdi
Dogana e paguar Pasqyra te palosshme
Automat Sensore parkimi para dhe mbrapa
Disqe alumini 20 sport line Goma sportive
Km 177000 te dokumentuara te Certifikuara
Sedile Lekure dhe stof me fryrje
Gjendja perfekte jashte dhe brenda
Opsione te timoni Ndricimi xenon

  • 069Tregoni telefonin
  • Audi
  • Tiranë
  • 15 Prill 2019
Shiteni Makinën Tuaj