Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Audi Q5

€12,999
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet audi Q5 s line 3.0 nafte automat viti 2009 full. e sa po ardhur me dogane.makina esht shum paster si nga jasht dhe nga mbrenda.panoram.fener full led kseno mbi kseno.serdile me ngrofje.sensor parkingu para mbrapa. Blututh ne nbord.bagazhjer.cart memorie.disje alumini goma 95%.km 210 mij me garanci.me ndrejt kotrolli ku te deshironi..cmim 12999 euro idiskutushem.

  • 069Tregoni telefonin
  • TiranĂ«
  • 21 NĂ«ntor 2022
Support Ukraine