2015' Audi Q3 photo #1
2015' Audi Q3 photo #2
2015' Audi Q3 photo #3
2015' Audi Q3 photo #4
2015' Audi Q3 photo #5
2015' Audi Q3 photo #6
6 foto

2015' Audi Q3

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€19,900
Publikuar 31 Dhjetor 2023
Përditësuar 20 Korrik 2024
ID: Y7VRhw

Information from the owner

Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 120000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2015' Audi Q3

SHITET↩️
ℹ️ AUDI Q3 SLINE 2.0 TDI QUATTRO
ℹ️VITI 2015
ℹ️Forca motorike :2.0 (tdi)
ℹ️Dogane e Paguar
ℹ️ 127.000 KM ( ORGJINALE 100% ME GARANCI)
📂Opsione Shtese:
▪️FULL OPSION⁣⁣
▪️Keyless GO
▪️Ndezje me Buton Start-Stop⁣⁣
▪️Tavan Xhami⁣⁣
▪️Kamera Parkimi
▪️Sendilje Para Elektrike + Memorie⁣⁣
▪️Sendilje Para me NGROHJE⁣⁣
▪️Drive Select
▪️Auto Start-Stop (Fiket ne Semafor)
▪️Komanda ne Timon
▪️Suport per Trupin
▪️Sistem Navigimi
▪️Kompjuter Bordi⁣
▪️Radio - CD / AUX / Bluetooth
▪️Sallon Gjys Lekure Gjys Kamosh
▪️Cruise Control
▪️Sensor Parkimi⁣⁣
▪️Klima 2 Zona⁣⁣
▪️Muzika Bose
▪️Fener dhe Stopa LED
▪️Dhe shume opsione te tjera...
ℹ️ MAKINA ESHTE E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR & E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE TE MEKANIKU JUAJ I BESUAR
Çmimi:€ i diskutushem

✅ @ermeliauto ( Instagram )
ERMELI AUTO ( Facebook )
www.ermeliauto.com

Support Ukraine