2013' Audi Q3 photo #1
2013' Audi Q3 photo #2
2013' Audi Q3 photo #3
2013' Audi Q3 photo #4
2013' Audi Q3 photo #5
2013' Audi Q3 photo #6
6 foto

2013' Audi Q3

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€14,500
Publikuar 3 Qershor 2024ID: SUCjaO

Information from the owner

Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 15000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2013' Audi Q3

Shitet Audi Q3
motorr: 2.0 L
Lenda djegese: Nafte
Kambio: Automatike
Viti: 2013
kilometra: 165'000 me liber
Dokumenta te paguara per 1 vit.
Ngjyra e Bardhe
Gjendja perfekte,i gatshem per kontroll tek servisi juaj i besuar.
Tapiceria: Lekure Origjinal
Makina eshte Full Option,baxho,kamera parkimi para dhe pas,Sensor,kompjuter bordi,start/stop.
MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE,TERA SHERBIMET E KRYERA,I GATSHEM PER KONTROLL TEK SERVISI JUAJ I BESUAR

Support Ukraine