2013' Audi Allroad photo #1
2013' Audi Allroad photo #2
2013' Audi Allroad photo #3
2013' Audi Allroad photo #4
2013' Audi Allroad photo #5
2013' Audi Allroad photo #6
6 foto

2013' Audi Allroad

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€13,500
Publikuar 27 Prill 2024ID: 8P6s4r

Information from the owner

Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2013' Audi Allroad

🚘 𝙈𝙖𝙧𝙠𝙖, 𝙈𝙤𝙙𝙚𝙡𝙞 : Audi A4 ALLROAD 2.0 Tdi Quattro, Facelift
📆 𝙑𝙞𝙩𝙞: 2013
🚀 𝙈𝙤𝙩𝙤𝙧𝙧: 2.0 TDI, Quattro
⛽ 𝙆𝙖𝙧𝙗𝙪𝙧𝙖𝙣𝙩𝙞: Nafte
®️ 𝙆𝙖𝙢𝙗𝙞𝙤: Automatik
📶 𝙆𝙢:150 000- 170 000
💰 𝘾𝙢𝙞𝙢𝙞: 13 500 €
📍𝙑𝙚𝙣𝙙𝙣𝙙𝙤𝙙𝙝𝙟𝙖: Durres
🗂𝙄𝙣𝙛𝙤𝙧𝙢𝙖𝙘𝙞𝙤𝙣𝙚 𝙨𝙝𝙩𝙚𝙨𝙚👇🏼
- Audi A4 ALLROAD 2.0 Tdi Quattro 177 Hp, Model Facelift.
- 158 000 Km
- Kambio Automatik/Steptronik(+/-) 7g Plus- Minus ne Timon.
🎶 Sistem Audio Bang & Olufsen
-Timon S-Line, Komanda Ne Timon.
- Full Led para mbrapa.
- Ekran i madh, Cd-player 6 Cd, Mp3 Aux, Memory Card
- Disqe 17, Goma 80%.
- Fshirse Automatike, Drita Automatike
- Xenon Bi-Xenon, Larje Feneresh.
- Klima Bi-Zone.
- Xhama te Zinj Origjinal.
- Audi Drive Select 4 Modalitete Auto, Comfort, Eficency dhe Dynamic.
- Makina nuk ka nevoj per sherbime eshte ne super gjendje. Kiti Fazes i Sapondruar, Vaj filtra te Ndruara.
Me letra te paguara deri ne Shtator. Ardhur nga Italia
Cmimi 13 500 €.
Pak i Diskutueshem.

Support Ukraine