Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2014' Audi A8

€19,500
2014' Audi A8 photo #1
2014' Audi A8 photo #2
2014' Audi A8 photo #3
2014' Audi A8 photo #4
2014' Audi A8 photo #5
2014' Audi A8 photo #6
6 foto
Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

📂Marka: AUDI
📂Modeli: A8
📁QUATTRO
📂Viti: 2014
📂Motorri: 3.0
📂L.Djegse : Naft ( diesel )
📂KM: 197.182 ( te certifikuara )
📂Kambio: Automatik
📂Lista e Opsioneve:
▪️Dritat Matrix
▪️Fener me larje
▪️Night vision
▪️Izolues zhurme
▪️Pasqyrat m tharje
▪️Njeh tabelat
▪️Muzika Bosse
▪️Clima 4 Zone
▪️Timoni s line
▪️Blind spot assist
▪️Steering assist
▪️Pasqyrat fotokromatike ( erresohen naten )
▪️Audi Breaking Guard ( Frenon vete ne rast rreziku )
▪️Driving Select- Auto - Comfort - Dynamic - Individual
▪️Adaptive Cruise Control
▪️Steering Assist
▪️Baxha Xhami
▪️Kamera Parkimi ( 360 grad )
▪️Tapiceri designo selection
▪️Sendiljet Para Elektrike + Memorie
▪️Sendiljet Para me Ngrohje
▪️Sendiljet Mbrapa me Ngrohje
▪️Mbyllje Bagazhi me Buton
▪️Komanda ne Timon
▪️Timon me Pozicionim Elektrik
▪️Radio - 6 CD - BLUETOOTH - AUX
▪️Ambient Lighting
▪️Sensor Parkimi
▪️Sensor Dritash
▪️Sensor Shiu
▪️4 Goma te reja
▪️Makina eshte ne gjendje perfekte, me te gjitha opsionet e mundshme ne versionin e saj.
▪️SHUME I PASTER SI BRENDA DHE JASHT
▪️MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE
▪️ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGA .
🆘Makina eshte e gateshme per cdo lloj prove nga ana juaj.
📂CMIMI OKAZION : 19.500 € ( I DISKUTUESHEM & MUNDESI NDERRIMI )

🚘📍LUSHNJE

  • 068Tregoni telefonin
  • Fier
  • 10 Shtator 2023
Support Ukraine