Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2014' Audi A8

€21,000
2014' Audi A8 photo #1
2014' Audi A8 photo #2
2014' Audi A8 photo #3
2014' Audi A8 photo #4
2014' Audi A8 photo #5
2014' Audi A8 photo #6
6 foto
Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Shitet Audi A8
Motor 3.0 Benzin TFSI
Kambio Automat
Gjendje shum e Mir motorike Dhe Xhenerike
Full Opsion
Viti 2014
Dokumenta Te Paguara
Cmimi i Diskutushem
Mundesi Nderrimi

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 9 Prill 2023
Support Ukraine