Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2013' Audi A8

€17,999
6 foto
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet
Audi A8L
Viti 2013, motorr 3.0 benzine Supercharged 333hp
200.000 KM
Sistemi Audios BOSE
Dyer me thithje
Sedilje me ngrohje/ftohje/masazh
Kamera 360 grad dhe sensor para mbrapa,
Fikje ndezje ne semafor
Xhama te zinj plus Perde
Jastiqe ajri (ulje ngrejtje sipas terrenit)
Fener Matrix
Gjendja makines esht perfekte
Çmimi 18.000 Euro
Mundesi nderrimi +-

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 18 Janar 2023
Support Ukraine