Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2013' Audi A8

€19,000
6 foto
Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Kafe

Marka: Audi A8L
Viti: 2013
Motorr. 3.0 supercharged
Karburanti: benzine
Kambio:Automatic
Km: 188.000

Vendodhja:Tirane
Cmimi:19.000 euro i disk me cash
Informacione shtese
Sistemi Audios BOSE
Sedilje me ngrohje/ftohje/masazh
Kamera 360 grad dhe sensor para mbrapa,
Fikje ndezje ne semafor
Xhama te zinj plus Perde
Jastiqe ajri (ulje ngrejtje sipas terrenit)
Fener Matrix
Gjendja makines esht perfekte e gatshme per tu kontrollu te servisi juaj i besuar.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 24 Dhjetor 2022
Support Ukraine