2012' Audi A8 photo #1
2012' Audi A8 photo #2
2012' Audi A8 photo #3
2012' Audi A8 photo #4
2012' Audi A8 photo #5
2012' Audi A8 photo #6
6 foto

2012' Audi A8

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€13,999
Publikuar 24 Mars 2024ID: uI4Kqf

Information from the owner

Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2012' Audi A8

🚗 Audi A8L 4.2 BENZINE 2012 FULL
- �220.000 KM.
- �KAMER 360 GRAD
- �SENDILE ME MASAZH DHE MEMORIE
- �NGROHJE FTOHJE
- �HEAD UP DISPLAY
- �TIMON ME NGROHJE
- �SENSORA PARA MBRAPA KAMER
- �DOPIO PANORAMA KOMANDA TIMON
- �START STOP KEY&GO
- �PERDE ORIGJINALE
- �IMPJANT MUZIKE
- �DHE SHUM OPSIONE TE TJERA
-0698111108
-Cmimi 13999€

Support Ukraine