Shto te të preferuarat

2011' Audi A8

€22,500
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2011 Audi A8 në Berat, Shqipëri
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Audi A8L 3.0tdi 3+1vende 2011 ebere me porosi xhamat e Zinje+ perlle dopje xham panoram me 2 baxha 3 tv Dvd + blu tuth Navi 2 tel sendiljet ngrofje + ftofje + masazh para mbrapa makina ngrofet me pult nga larg dyert me thithje me kamera para mbrapa night vizion me goma+ disje dimri 17inc dhe vere 20inc muzika bang & olufsen Siguracion kasko dhe shume opsjone te tjera

  • 068Tregoni telefonin
  • Berat
  • 13 Tetor 2020