Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Audi A8

€17,000
2011' Audi A8 photo #1
2011' Audi A8 photo #2
2011' Audi A8 photo #3
2011' Audi A8 photo #4
2011' Audi A8 photo #5
2011' Audi A8 photo #6
6 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 25000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Goma michelin pilot sport 4 s 1400 € dhe frenat ATE qeramik para mrapa 500 € e majtme per merak nafta i esht hudh vec ke gazheli 4 vjet rrjesht asnji her tek ven tjeter dhe si ka hyp njeri tjeter pervec meje asihere nuk esht makine tregtari super e shpejt dhe ekonomike 3.0 nafte vaj filtra cdo 5000 km dhe vetem vaj castrol edhe asnji lloj tjeter nuk e ndrroj me mjete
ngjyra e zez perl me nuanc jeshile ndiell ,baxho me panel diellor fry mren vet kur esht vap jasht dhe ka ganxh me buton per terheqje mjeti tj
CMIMI ABSOLUTISHT I PADISKUTUSHEM

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 12 Tetor 2023
Support Ukraine