Shto te të preferuarat

2003' Audi A8

€7,000
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2003 Audi A8 në Tiranë, Shqipëri
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Makina esht ne gjendje shum te mire motorike dhe xhenerike ,(vaj filtra,ferrota,gomina,vaj kamjo,jasteke ajri+kompresor,bateri bosch) te gjitha te reja te sapo nderruara . Gomat ne gjendje shum te mire .
Opsione shtese:
sistem audio bose
navi me hartat e fundit te azhornuara
ndezje me buton Start/Stop
sedile me ngrohje
klima bi-zona.
Mbyllje qendrore.
Xham panoramik me panel diellor(mban ndezur ventilimin kur makina esht e fikur )
Letrat e paguara deri ne fund tetori 2019.
Cmimi i diskutushem,pranoj dhe nderrime me makine benzine plus/minus diferencen.

  • aldo
  • Tiranë
  • 12 Prill 2019
Shiteni Makinën Tuaj