2016' Audi A7 photo #1
2016' Audi A7 photo #2
2016' Audi A7 photo #3
2016' Audi A7 photo #4
2016' Audi A7 photo #5
2016' Audi A7 photo #6
6 foto

2016' Audi A7

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€24,000
Publikuar 30 Mars 2024ID: mfUOCu

Information from the owner

Mosha: 8 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2016' Audi A7

SHITET Audi A7
- Viti 2016
- 3.0 Nafte Quattro
- 200.000Km
- Makina e ardhur nga Gjermania 🇩🇪 , Versioni S line + Matrix , Ngrohje + Ftohje + Memorje & levizje serdilesh , Distronic + , Assist + , Mirror Assist , Keep Line Assist , sistem Eco ( fiket ne semafor ) , ndezje Start Stop .
- Ne gjendje shume te mire estetike dhe xhenerike. Cdo gje e verifikueshme , mundesi kontrolli te servisi juaj i besuar .
- Cmimi 24.000€

Support Ukraine