2014' Audi A7 photo #1
2014' Audi A7 photo #2
2014' Audi A7 photo #3
2014' Audi A7 photo #4
2014' Audi A7 photo #5
2014' Audi A7 photo #6
6 foto

2014' Audi A7

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€14,500
Publikuar 5 Qershor 2024ID: Xfr5rp

Information from the owner

Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2014' Audi A7

• AUDI A7
• 3.0 NAFTE
•AUTOMAT
•154.000 km
•Viti 2014
Makina eshte me dokumenta per 1 vit.
OPSIONE :
Baxho , start and stop, eco, Pilot Automatik ,Tapiceri Kafe Navigator ,Kondicioner Klima ,CD AUX ,Pasqyra me palosje ,Xhama te Zinj mbrapa ,Xhama elektrik.
Ne gjendje shum te mire dhe e paster si makine.

Support Ukraine