2014' Audi A7 photo #1
2014' Audi A7 photo #2
2014' Audi A7 photo #3
2014' Audi A7 photo #4
2014' Audi A7 photo #5
2014' Audi A7 photo #6
6 foto

2014' Audi A7

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€14,800
Publikuar 27 Maj 2024ID: WtNKAV

Information from the owner

Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Komente të shitësit rreth 2014' Audi A7

✅ SHITET ✅
📁 Audi A7 SportBack 3.0 Tdi Diesel Full Option
📁 Quattro 4x4 / Euro 5 B
📁 Sapo Ardhur nga Belgjika 🇧🇪🇧🇪
📁 Me Dogane te Paguar
📁 Viti Prodhimit fundi 2013
📁 Kambio Automat 8G ne gjendje perfekte pune
📁 Motorr 3.0 Diesel ne gjendje perfekte pune
📁 190.000 Km te Certefikuara
📁 Konsumi / Kombinim 6.6 Liter 100 Km
📁 Kondicioner / Klima 2 Zonale
📁 Navi Te madh full harta , Cd Dvd Aux Radio Bluetooth etj
📁 Start / Stop ( Fikje Ndezje ne semafor )
📁 Auto Hold
📂 Baxho
📁 Pilot Automat full memorie
📁 Pasqyrta Elektronik + Palosje + Registenc
📁 Xhamat Elektronik + te zi mbrapa
📂 2 Celesa + Celesin e zi te fabrikes
📁 Komando ne timon + Timon me levzije elektrike dhe memorie
📁 Dyer Me Thithje
📁 Sensor Touch Hapje Mbyllje te makines
📁 Tapiceri Lekure Bezhe
📁 Sendilje Full Memorie , Fryrje Cfryrje , Ngrohje ejt
📁 Ambient Light
📁 Sistemi i Muzikes Bosse
📁 Ngjyre Blue e erret perle me nuanca shum e paster pa asnje gervishtje
📁 Feneret para full Inteligjent Xeno Bixeno + Led + Frexha inteligjente + Larje
📁 Sensore Dritash , Shiu , Rruge etj
📁 Sensore parkingu para dhe mbrapa
📁 Stopat Mbarapa Full Led
📁 Bagazh me Buton + Bishti bagazhit me buton ulje ngritje dhe e memorizuar
📁 Ganxhe Terheqese Elektronike
📁 Disqe 19 Sport Packet dhe Goma 95% te reja
📁 1 Pronare Makina te gjitha sherbimet e bera ne kohe gati per targa
⭐️ Ju Mirepresim ⭐️
🔴 Cmimi : 14.800 Euro i Diskutueshem
⭐️ Mundesi Nderrimi
📍 Tirane / Kamez / Albania

Support Ukraine