Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2014' Audi A7

€22,000
2014' Audi A7 photo #1
2014' Audi A7 photo #2
2014' Audi A7 photo #3
2014' Audi A7 photo #4
2014' Audi A7 photo #5
2014' Audi A7 photo #6
6 foto
Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Audi A7 3.0 Naftë
Drita matrix
Disqe 21 sline
Gomat e sapondërruara 100%
Tamburo ferota,vaj filtra të sapo ndërruara
Line assist Ndjek vijat e bardha
Fiket në semafor
Stop and go,ndezje pa celës
Amortizatorë me ajër,ulje ngritje
Marmita me program,me zhurmë/pa zhurmë sipas dëshirës
Baxho
Marsha në timon
Navigator i ri
313 kuaj fuqi nga fabrika
Në gjendje të shkëlqyer,me 200 mijë km me të drejtë kontrolli te Audi dhe me garanci
Makina shitet sepse ri e mbyllur në garazh dhe personi që e ka nuk jeton më në shqipëri.E gatshme për cfarëdolloj prove nga ana juaj nr kontakti

  • 069Tregoni telefonin
  • Elbasan
  • 28 Prill 2023
Support Ukraine