Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2013' Audi A7

€15,400
6 foto
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike

audi A7 3.0 tfsi Quattro
260mij km viti 12/2012
motorr 2987cc pa taks>
lluksi>4x4 hapse xhami
fener led sendile lekure
me ngrohje memorje>
aux usb cd Bluetooth
tempomat keyLessGO
start&stop disqe 20
super gjendje me targa
dhe letrra te paguara
cmimi 15400€

  • 069Tregoni telefonin
  • Elbasan
  • 2 Shkurt 2023
Support Ukraine