Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2013' Audi A7

€18,000
2013' Audi A7 photo #1
2013' Audi A7 photo #2
2013' Audi A7 photo #3
2013' Audi A7 photo #4
2013' Audi A7 photo #5
2013' Audi A7 photo #6
6 foto
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 130000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

AUDI RS7 LOOK super gjendje gomat 4 te reja vaji dhe filtra te nderruara makina esht FULL OPSION
Mund ta kontrolloni tek mekaniku juaj i besuar
Cmimi i Diskutushem

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 7 Tetor 2023
Support Ukraine