2013' Audi A7 photo #1
2013' Audi A7 photo #2
2013' Audi A7 photo #3
2013' Audi A7 photo #4
2013' Audi A7 photo #5
2013' Audi A7 photo #6
6 foto

2013' Audi A7

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€13,800
Publikuar 24 Maj 2024ID: Mhbht2

Information from the owner

Trupi: Makinë me bagazh me derë
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Kafe

Komente të shitësit rreth 2013' Audi A7

✅ SHITET & NDERROHET ✅
📁 Audi A7 SportBack 3.0 Tdi Diesel
📁 Quattro 4x4 / Euro 5
📁 Sapo Ardhur nga Belgjika 🇧🇪🇧🇪
📁 Me Dogane te Paguar
📁 Viti Prodhimit fundi 2012
📁 Kambio Automat 8G ne gjendje perfekte pune
📁 Motorr 3.0 Diesel ne gjendje perfekte pune
📁 228.000 Km te certefikuara me Liber Sherbimi
📁 Konsumi / Kombinim 6.7 Liter 100 Km
📁 Kondicioner / Klima 2 Zonale
📁 Navi full harta , Cd Dvd Aux Radio Bluetooth etj
📁 Start / Stop ( Fikje Ndezje ne semafor )
📁 Auto Hold / Radar / Distronik / Kilometrazh ne xham
📁 Pilot Automat full memorie
📁 Pasqyrat Elektronike + Palosje + Registenc
📁 Xhamat Elektronik + Te zi mbrapa
📁 Komando ne timon
📁 Tapiceri Lekure
📁 Sendilje Full elektrike , Memorie , Fryrje Cfryrje , Ngrohje ejt
📁 Ambient Light
📁 Ngjyre Kafe perle me nuanca shum e paster pa asnje gervishtje
📁 Feneret para full Xeno Bixeno + Led + Frexha inteligjente + Larje
📁 Sensore Dritash , Shiu , Rruge etj
📁 Sensore parkingu para dhe mbrapa + Kamer mbrapa
📁 Stopat Mbarapa Full Led
📁 Bagazh me Buton + Bishti bagazhit me buton ulje ngritje dhe e memorizuar
📁 Sensore tek dorezat e dyrve per hapje mbyllje
📁 Disqe 19 Sport Packet dhe Goma 90% te reja
📁 Makina te gjitha sherbimet e bera ne kohe gati per targa
⭐️ Ju Mirepresim ⭐️
🔴 Cmimi : 13.800 Euro i Diskutueshem
⭐️ Mundesi Nderrimi

📍 Tirane / Kamez / Albania

Support Ukraine