2013' Audi A7 photo #1
2013' Audi A7 photo #2
2013' Audi A7 photo #3
2013' Audi A7 photo #4
2013' Audi A7 photo #5
2013' Audi A7 photo #6
6 foto

2013' Audi A7

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€12,900
Publikuar 6 Qershor 2024ID: 0a1w9B

Information from the owner

Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2013' Audi A7

Audi A7 3.0 naft 2013 - 12.900€ i diskutushem me dogane te paguar
Shitet Audi A7 3.0 naft i vitit 2013. Makina eshte e sapo ardhur me dogane te paguar dhe disponon shumllojshmeri opsionesh si: baxho xhami, sedile elektrike me ngrohje para, sedile me ngrohje mbrapa, fikje ne semafor, pasqyrat me palosje, dritat me kthim sipas ktheses, klima me 4 zona para dhe mbrapa, kamera parkimi 360 grad, navigator, bluetooth, marsha ne timon F1, bagazhi me buton dhe me hapje me kemb, 5 lloj opsionesh comfort, sport etj. Cmimi 12.900€ i diskutushem me cash.

Support Ukraine