Shto te të preferuarat

2012' Audi A7

€18,500
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2012 Audi A7 në Fier, Shqipëri
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Audi a 7 ardhur nga hollanda gjendje perfekte 175 mij km origninale,,s line brenda dhe jashte sedilje me ngrohje pilot automatik sensor para dhe mbrapa makine eshtr ne gjendje shum te mire dhe gati per cdo lloj prove...me dogan te paguar dhe me targa te prera...cmimi i diskutueshem

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 19 Gusht 2020