Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Audi A7

€16,500
4 foto
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet Audi A7 motorr 2987 nafte, gjendje perfekte, shume e paster dhe e mbajtur, full opsione, bagazhi hapje mbyllje me buton, xhama te zinj komplet me leje, etj. konsum minimal, posedon liber sherbimi,pa dogan. Cmimi 16500 eu i padiskutueshem

Support Ukraine