2012' Audi A7 photo #1
2012' Audi A7 photo #2
2012' Audi A7 photo #3
2012' Audi A7 photo #4
2012' Audi A7 photo #5
2012' Audi A7 photo #6
6 foto

2012' Audi A7

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€14,500
Publikuar 19 Prill 2024ID: sZruFJ

Information from the owner

Trupi: Makinë me bagazh me derë
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 140000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2012' Audi A7

Audi A7 3.0 TDI Quattro
- 3.0 TDI
- Viti 2012
- 144500 km
- Kambio Automatike
- Keyless Go Start/stop
- Keyless Entry (hapet mbyllet me gisht)
- Eco mode
- Driving mode selection
- Head up display (tregon km ne xhamin e perparm)
- Komanda ne Timon funksionale
- Computer Board
- Limitator shpejtesie, pilot automatik
- Ambient light
- Interior Full Lekure kafe shume e paster
- Sendilje Elektrike + Memorje
- Sendilje me ngrohje para dhe mbrapa
- Klima Automatike me ndarje ne 4 zona para dhe pas
- Baxho Xhami
- Pasqyra elektrike + mbyllje elektrike
- Audi Navigation System
- Audio fm/am, Bluetooth, Aux, Cd reader mp3, hdd + sd card (me komanda funksionale + touchpad)
- Sensor shiu, dritash automatike
- Fenere bixeno + led (me levizje automatike sipas terrenit) dhe stopa full led
- Cornering lights (dritat e mjegulles ndizen ne moment kthimi majtas ose djathta)
- Sensor parkimi + Camera Assist
- Auto Hold + frena dore elektrike
- Bagazh me hapje dhe mbyllje me buton
- Xhamat e zinj
- Disqe Audi 19" originale me goma te reja
- Makina eshte e sapoardhur me dogan te paguar gati per targa, full nga pjesa ekstrave, ne giendje perfekte xhenerike motorrike, estetike.
- Сmimi 14.500€

Support Ukraine