Sinjalizoni këtë reklamë!
Shto te të preferuarat

2012' Audi A7

€18,000
  • 2012 Audi A7 në Tiranë, Shqipëri
  • 2012 Audi A7 në Tiranë, Shqipëri - 2
  • 2012 Audi A7 në Tiranë, Shqipëri - 3
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Audi A7—3.0 Benzin Quatro , me 186.000 km , Viti Prodhimit 2012 , sendilje elektrrike+ngrofje+ftofje , sendilejt mbrapa me ngrofje , sallon lekure , hapje mbyllje qendrore , disqe alumini , klima tronik , komando ne timon , blind spot , distronik , baxha xhami , navigator , bagazhier , drita kseno bi kseno , fener full led , full led , kamer parkimi , distronik , sensor parkimi , marsha ne timon , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike , me te gjitha sherbimet e sapo bera.. Cmimi—18.000 Euro I diskutueshem Viber—WhatsApp Cel—0682036363 Facebook—Erjon Auto Instagram—ErjonAuto

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 16 Nëntor 2021