2012' Audi A7 photo #1
2012' Audi A7 photo #2
2012' Audi A7 photo #3
2012' Audi A7 photo #4
2012' Audi A7 photo #5
2012' Audi A7 photo #6
6 foto

2012' Audi A7

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€14,500
Publikuar 28 Prill 2024ID: Dw7Bg8

Information from the owner

Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2012' Audi A7

Shitet makina ne super gjendje …..
Dokumenta t paguara….
Goma te reja….
Disqe Alumini 20inc me vler 1000€….
Sensor Parkimi Para-Mbrapa….
Sendile me fryrje me ngrohje Para-Mbrapa….
Motorr 3.0 Naft Pa taks Lluksi teper Ekonomik….
Kambio Automat 8G….
Shum e paster Si brenda dhe jasht…
Shitet Per Arsye Personale….

Support Ukraine